Referencie

100% našich zákazníkov absolvovalo po našich kurzoch skúšku na zbrojný preukaz úspešne, tu nájdete referencie od niektorých úspešných držiteľov zbrojného preukazu.

Časová flexibilita podľa mojich požiadaviek, profesionálny prístup, všetky potrebné materiály, vrátane knihy zákonov. Ďakujem Jurajovi, úspešne som absolvoval skúšky a získal zbrojný preukaz skupiny A. Odporúčam každému.

Peter T.

kurz INTENZIV

Veľké DAKUJEM za pomoc, ústretovosť, ochotu a vysvetlenie všetkého potrebného ku skúške. Teraz po skúške si neviem predstaviť, že by som tú skúšku absolvoval bez kurzu.
Veľmi oceňujem hlavne kamarátsky prístup , ešte raz vďaka Ďuri :)

Daniel O.

kurz INTENZIV

Ďakujem Jurajovi za skvelý kurz, vďaka ktorému som zbrojný preukaz aj úspešne získal. Na kurze som obdržal knihu s predpismi, veľa prospešných rád a samozrejme aj riadnu prax pri streľbe zo zbraní. Vrelo odporúčam!

Patrik K.

kurz INTENZIV

Absolvoval som u Juraja kurz INDIVIDUAL. Kurz sme zahájili praktickou prípravou na streľnici. Vysvetlenie bezpečnej manipulácie so zbraňou mi veľmi pomohlo, lebo som si pod individuálnym vedením profesionálneho inštruktora opravil nesprávne návyky. Oceňujem tiež pomoc s rýchlou prípravou všetkých potrebných dokladov k podaniu žiadosti a veľmi pružnú komunikáciu pri konzultáciách počas mojej vlastnej teoretickej prípravy. Individuálny kurz vrelo odporúčam každému, kto chce získať reálny pohľad na celú problematiku a ísť na skúšky s primeraným sebavedomím.

Martin N.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Absolvovala som kurz ZÁKLADY STREĽBY. Bol to môj prvý kontakt so zbraňou vôbec. Na začiatku kurzu som nevedela ani to, ako chytiť do ruky zbraň. Do dvoch hodín som sa naučila bezpečne s ňou manipulovať a strielať celkom slušne na terč. Za najväčšie plusy považujem to, že inštruktor sa mi individuálne venoval, vysvetlil mi do detailov, ako zbraň funguje, ako sa s ňou manipuluje, aký mám mať správny postoj a prečo, ako správne držať zbraň, aby som vedela presne mieriť na terč. Maximálne profesionálny prístup, za mňa bol tento kurz absolútnou topkou a určite odporúčam.

Katarína B.

kurz ZÁKLADY STREĽBY

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Doporučujem, keď chceš získať zbrojný preukaz a venovať sa danej téme aj v budúcnosti. Juraj Ťa naučí všetko, čo potrebuješ vedieť o zbraniach a o samotnej streľbe. Doporučí ako zvládnuť prípravu na skúšky a ukáže možné cesty ďalej, aby si si vedel vybrať tú svoju. Atmosféra na strelnici je veľmi priateľská a zároveň profesionálna. Za mňa 5 hviezd.

Martin L.

kurz INTENZIV

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Veľká spokojnosť so službou.
Najväčšie plus z mojej osobnej skúsenosti sú :
- odbornosť
- individuálny prístup
- ochota pomôcť
- záujem o výsledok
- po skončení skúšky ochota pomôcť aj s výberom a následne možnosť naďalej pokračovať v osobnostnom rozvoji a učiť sa
Ak ma niekto záujem o získanie zbrojného preukazu a aj po jeho získaní sa zlepšovať a učiť sa nové veci tak určite odporúčam

Tomáš Ž.

kurz ZÁKLADY STREĽBY

kurz SKUPINA

Inštruktor ako má byť. Zodpovedný: na čom sme sa dohodli, tak aj bolo a na všetko dôležité ma upozornil. Trpezlivý: aj trikrát mi zopakuje, čo robím zle, lebo zlozvyky sa ťažko naprávajú. Presný: chcem tak strieľať, ako on raz možno, keď ešte potrénujem. Ešte ho poprosím o pomoc pri výbere vhodnej zbrane pre mňa. Som mu vďačný za prípravu na skúšku! Už som zase strelec, ako voľakedy na vojne...

Vincent S.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Kurz vrele všetkým odporúčam. Juro je veľmi ochotný, prakticky vysvetlí všetko čo na skúškach aj v praxi budete potrebovať. Venuje sa všetkému vecne a prakticky, nepotrebujete vedieť recitovať potrebné zákony, ale budete im rozumieť. Ďakujem!

Marek Č.

kurz INDIVIDUAL

Jurajove služby som využil ako spisovateľ, potreboval som mať aspoň minimálnu skúsenosť so strelnými zbraňami, aby som nepísal úplné hlúposti. Má skvelý profesionálny prístup. Ako človek bez akejkoľvek skúsenosti so zbraňami som sa pri ňom cítil bezpečne, rýchle som prekonal všetky zábrany aj pohodlne zvládol stres, zároveň mi veľmi zrozumiteľným spôsobom vysvetlil zákony, ktorými sa musia riadiť majitelia zbraní. Keby som sa rozhodol pre zbrojný preukaz, určite by som sa nechal pripraviť ním. Vrelo odporúčam!

Arpád S.

kurz ZÁKLADY STREĽBY

Veľmi profesionálny prístup s dôrazom na individuálne potreby a možnosťou zamerať sa na špecifické oblasti, či už pri praktickej streľbe alebo v teórii. Počas prípravy získate veľa praktických rád a tipov, ktoré Vám veľmi uľahčia získanie zbrojného preukazu. Veľmi oceňujem tiež možnosť prakticky neustálej komunikácie cez WA/SMS alebo telefonicky. Pokiaľ máte málo času a/alebo potrebujete flexibilnú, ale stále kvalitnú prípravu, nie je nad čím rozmýšľať.

Martin D.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Absolvoval som individuálny kurz. Neviem si predstaviť, že by som išiel na skúšky bez tohto kurzu. Zároveň mám vďaka kurzu veľmi dobrý základ na ďalší rozvoj v streľbe. Inštruktor je top. Veľmi zrozumiteľne Vám vysvetlí naozaj celú problematiku - od teórie (zákony), cez administratívu (žiadosti, povolenia, doklady) až po bezpečnú manipuláciu so zbraňou a streľbu. Individuálny kurz vrele odporúčam každému, kto to s držaním zbrojného preukazu myslí vážne. Kurz stojí za každé euro.

Juraj K.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

U Jura som sa pripravoval na zbroják supiny "A" a dostal som všetky potrebné rady a informácie ako postupovať a na čo si dávať pozor atď.. a tak isto aj ako inštruktor mi to podal tak že som nepotreboval klásť dalšie otázky. Z mojej strany vrele ODPORÚČAM

Blažej P.

kurz INDIVIDUAL

Trpezlivosť, profesionalitu, individuálny prístup, všetky nutné informácie a naozaj užitočné rady som našla na príprave na zbroják a aj pri praktickom nácviku. Odporúčam 👍

Valéria H.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Dakujem veľmi pekne. Bolo to perfektné počuť a vyskúšať si všetky tie veci pod vedenim profesionala.

Martin N.

kurz INDIVIDUAL

100%-ná spokojnosť, odporúčam každému kto má záujem o ZP💪

Pavel N.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Doporučujem, výborná príprava na skúšky!

Ján D.

kurz INDIVIDUAL

kurz PRAKTICKÁ STREĽBA

Ďakujem za prípravu, skúšku som spravil. Praktickú časť učíte excelentne, aj preto, lebo to je individuálne. Teoretická tiež na 1*.

Jaroslav P.

kurz INDIVIDUAL

Výborná príprava, aj praktická aj teoretická. Ideálna pre mňa, keďže som bol obmedzený časovo. Skúšku mám :-)

Andrej K.

kurz INDIVIDUAL

Chcel by som sa vám poďakovať za informácie, ktoré mi určite pomohli pri skúške. Spravil som.

Milan P.

kurz INTENZIV

Konečne logicky vysvetlené veci, ktoré som nechápal. Ďakujem pomohlo, mám to za sebou úspešne.

Ivan B.

kurz INDIVIDUAL

Spravil som dnes, úspešne, ďakujem za prípravu, určite budem odporúčať.

Peter P.

kurz INDIVIDUAL

Práve som úspešne spravil, ďakujem veľmi pekne, určite chcem ďalej pokračovať s inštruktorom..

Marek M.

kurz INDIVIDUAL